Pracovní příležitost

Jako softwarová společnost Triada, spol. s r. o., jsme předním dodavatelem ucelených informačních systémů pro subjekty veřejné správy, zejména obce a města v celé ČR.

Všechny naše další provozované činnosti souvisí s oblastí veřejné správy. Vydáváme časopis Obec & finance a internetový Deník veřejné správy. Od roku 1998 pořádáme konferenci Internet ve státní správě a samosprávě či konferenci Den malých obcí. Více o naší činnosti naleznete na http://www.triada.cz

Konzultant informačního systému Munis

Náplň práce:
  • poskytování podpory informačního systému pro naše zákazníky
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • školení uživatelů
  • tvorba dokumentace
  • testování SW
  • sestavování nabídek, prezentace systému
Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání ideálně se zaměřením na ekonomiku či informatiku
  • velmi dobrá znalost a orientace v IT problematice
  • zkušenosti s provozem/správou ERP nebo CRM systémů
  • komunikační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost koordinace
  • řidičský průkaz B
Vítáme:
  • praxi alespoň 1 rok na pozici IT konzultanta či podobné pozici (významná výhoda)
  • zkušenosti v oblasti Windows Server, klientských Windows OS a databázových systémů SQL
  • znalosti z oblasti eGovernmentu
Nabízíme:
  • odpovědnou a samostatnou práci
  • podíl na analýze dalšího vývoje IS
  • příjemný pracovní kolektiv
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • individuální finanční ohodnocení
  • firemní benefity (stravenky, dovolená navíc, penzijní připojištění, …)

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu jobs@triada.cz.

DMO Munis DVS OF ISSS