Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 9/2020
Zpravodaj 9/2020
Byla zahájena registrace na ISSS 2020: Nové perspektivy
V květnu byla spuštěna registrace na 23. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě. Konference by se měla uskutečnit v náhradním termínu 18.–19. října v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis. Letošní mimořádný ročník konference bude zaměřený nejenom na digitalizaci veřejné správy a rozvoj e-governmentu, ale i na nové výzvy a možnosti v době pandemie či kybernetickou bezpečnost. Na konferenci se nyní můžete přihlásit za speciální akční cenu.
>>
Konference ISSS
IS Munis a stav nouze
Krizová situace, která vyústila ve vyhlášení stavu nouze a omezení provozu nejen městských a obecních úřadů, ukázala, jak důležitá je připravenost informačních systémů na možnost elektronizace procesů. I tam, kde je v běžné situaci preferován osobní kontakt, se přešlo do online komunikace.
>>
Munis
Vychází dvojčíslo časopisu Obec a finance
Příští týden bude na úřady rozesláno zbrusu nové dvojčíslo časopisu Obec a finance. Chystané vydání přinese kromě všech pravidelných rubrik také aktuální informace navazující na pandemii koronaviru včetně dopadů do činnosti obcí a měst. A na co dalšího se mohou čtenáři těšit?
>>
Obec a finance
On-line kurzy pokračují, těšit se můžete znovu na spisovou službu
On-line kurzy pro uživatele IS Munis jsou v plném proudu a setkávají se s velmi pozitivním ohlasem. V květnu se věnovaly Tipům a trikům v ERMS a práci s novým modulem Mzdy SQL. V současné době se pro všechny, kdo pracují se spisovou službou, připravuje další on-line kurz, tentokrát s názvem Druhý uživatelský upgrade Munis ERMS aneb další optimalizace procesů ve spisové službě. Konat se bude 16. června a jeho kapacita je omezená, proto se neváhejte včas přihlásit.
>>
Munis
Zlatý erb zná vítěze v Olomouckém kraji
V druhé polovině května se v Olomouci uskutečnil první povirový krajský ceremoniál Zlatého erbu, soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí. Diplomy a ceny předal vítězům jednotlivých kategorií hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. Do celostátního kola postupují město Prostějov, obec Velké Losiny a s nejlepší elektronickou službou město Mohelnice. Zbývající krajské ceremoniály se uskuteční v průběhu června a září.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.