Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 8/2020
Zpravodaj 8/2020
Registrujte se na 54. Dny malých obcí za akční ceny
Většina obcí nyní žije v nejistotě, zda zvládne aktuální složité období. Jak přistoupit k rozpracovaným projektům? Jak sestavit rozpočet na další rok? Bude potřeba projekty pozdržet, odložit nebo zcela přepracovat? Jsou predikce rozpočtů reálné? Lze očekávat posílení dotační politiky nebo bude třeba měnit strukturu? Odpovědi nejenom na tyto otázky přinesou podzimní Dny malých obcí. Hostit je bude nejprve 27. října Olomouc a o týden později, 3. listopadu, také Praha. Na obě místa už byla spuštěna registrace a až do konce letních prázdnin bude vstupné k dispozici za akční ceny.
ISSS žije, dýchá a chystá se na podzim
Letošní konferenci Internet ve státní správě a samosprávě nebylo možné uspořádat ve standardním termínu – to ale vůbec neznamená, že organizační tým usnul. Naopak, v současné době se již připravuje náhradní akce, která by se v mírně zúženém rozsahu měla uskutečnit 18. –19. října pod sloganem „Nové perspektivy“. Jak se na podzimní ISSS těší známé osobnosti, které jste zvyklí vídat na pódiu Kongresového centra Aldis v Hradci Králové?
>>
Konference ISSS
On-line kurz „Tipy a triky v ERMS Podatelně“ už příští týden
Uživatelé IS Munis se mohou těšit na další odborné semináře pořádané na dálku. Příští úterý 19. května se bude konat on-line kurz s názvem Tipy a triky v ERMS Podatelně a 2. června si pak přijdou na své všichni uživatelé, kteří začínají pracovat s novým modulem Mzdy SQL. Kapacita obou seminářů je omezená, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve. A co konkrétně bude náplní těchto kurzů?
>>
Munis
Co přináší nový servisní balíček 3.33.1?
Jak je zvykem, připravili jsme pro Vás v začátku měsíce května kumulativní servisní balíček, který tentokrát nese označení SB 3.33.1. Sumarizují se v něm všechny novoroční hotfixy, které jsou již tradičně zaměřeny zejména na ekonomické moduly a reflektují změny, jež je třeba do účetních agend během prvního kvartálu nového roku promítnout. Avšak SB 3.33.1 není jen sumarizací zmíněných aktualizací, ale sám o sobě přináší spoustu novinek, mezi kterými dominuje nový modul Seznam obyvatel a volby.
>>
Munis
Blíží se krajské ceremoniály Zlatého erbu
Už příští týden se v Olomouci uskuteční letošní první povirový krajský ceremoniál Zlatého erbu. V průběhu června a září pak budou následovat další slavnostní ceremoniály, a to postupně ve všech krajích, kde se nemohly uskutečnit v původně plánovaných termínech. Finalisté budou o konkrétních datech včas informování.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.