Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 7/2021
Zpravodaj 7/2021
Víte, že vám může usnadnit práci Personalistika?
Modul Personalistika rozšiřuje Mzdy o evidenci personálních údajů zaměstnanců, evidenci kurzů, školení či praxe. Ke každému pracovnímu poměru se v tomto modulu dají vkládat elektronické přílohy, např. kopie průkazů nebo různá potvrzení. V Personalistice je navíc možné evidovat i všechny pracovní smlouvy zaměstnanců. Pokud se chcete s tímto modulem seznámit blíž a dozvědět se, jak funguje, kontaktujte svého konzultanta nebo náš Helpdesk. Do konce května jsou pro vás navíc připraveny velmi zajímavé podmínky na jeho pořízení.
>>
Soft-PC
Nový Solón již brzy na vašich úřadech
Na úřady míří nové vydání Solóna. Obsahuje jako vždy spoustu aktuálních informací z veřejné správy, nové právní předpisy či dotazy na odpovědi týkající se účtování obcí. Ochuzeni samozřejmě nezůstanete ani o Tipy na práci s IS Munis, věnovány jsou tentokrát modulům ERMS, Poplatky, Rozpočet či programu Seznam obyvatel a volby.
>>
Solón
On-line kurzy nabídnou další zajímavá témata
Uživatelé IS Munis se mohou přihlašovat na další on-line kurzy věnující se každé úterý jinému tématu. Příští týden se koná kurz Nebojte se skartačního řízení, ve kterém se účastníci detailně seznámí se všemi kroky elektronického skartačního řízení, aby celý proces dokázali zvládnout ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Na konci května se pak uskuteční on-line kurz Mzdy – tipy, postupy a praktické ukázky a prvního června se koná kurz s názvem Máte dokumenty ve spisech, jak to žádá zákon? Věnovat se bude opět elektronické spisové službě a účastnící se v něm dozví, jak se tvoří spisy a pracuje se s nimi, ať už jednotlivě nebo hromadně. Na všechny uvedené on-line kurzy se můžete přihlásit už nyní.
>>
Munis
V září by se měly uskutečnit Dny malých obcí i konference ISSS
Pokud to pandemie koronaviru dovolí, uskuteční se v září jak Dny malých obcí, tak konference ISSS 2021. Pořadatelé věří, že situace už bude po prázdninách natolik příznivá, že se více než po roce budou moci obě konference uskutečnit v tradiční podobě. Dny malých obcí by měla v polovině září hostit Praha, 23. září se pak konference přesune do Olomouce. Kongresové centrum v Hradci Králové by mělo přivítat účastníky ISSS ve dnech 20.–21. září. Zajímavých témat je spousta a už teď jsou přípravy na konference v plném proudu. Organizační tým navíc dělá vše pro to, aby na konferencích bylo zajištěno bezpečné prostředí. Bližší informace jsou k dispozici na webových stránkách Dnů malých obcí a ISSS.
Novinky v elektronické spisové službě Munis ERMS
Poslední HF 3.35.0.8, který bude kumulativně zahrnut také do jarního SB 3.35.1, přináší několik novinek v elektronické spisové službě Munis ERMS v oblasti tvorby konceptů, které mohou přispět k vaší pohodlnější a efektivnější práci.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.