Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 7/2020
Zpravodaj 7/2020
Mimořádný termín ISSS 2020
Organizační tým konference ISSS se rozhodl, že v polovině října tohoto roku, tedy v době, kdy již pravděpodobně budou všechna současná restriktivní opatření odvolána, uspořádá v královéhradeckém Aldisu náhradní 23. ročník této populární akce, i když ne v tradičním třídenním rozsahu. Konference se bude konat pod sloganem „Nové perspektivy“.
>>
Konference ISSS
Webináře jsou v plném proudu, na jaká témata se můžete těšit?
Od začátku dubna pro uživatele IS Munis každý týden připravujeme webináře se zajímavými a aktuálními tématy. V současné nelehké situaci je to jedna z cest, jak se s námi můžete zdarma rychle a bezpečně spojit a nás velmi těší, že účast na webinářích stále roste a odezva na ně je velmi pozitivní.
>>
Munis
Na začátku května k Vám dorazí nový Solón
Letošní druhé vydání Solóna se na obce a města dostává v době, kdy se většina úřadů snaží s ohledem na pandemii koronaviru vracet k normálnímu chodu. Asi málokoho by na začátku roku 2020 napadlo, jak rychle se může změnit běžné fungování úřadů a kolik souvisejících krizových opatření a nařízení může být vydáno. Nový Solón tuto výjimečnou situaci samozřejmě zohledňuje a přináší Vám spoustu aktuálních informací a podkladů, které se Vám nyní mohou hodit. Nechybí v něm ale ani běžně zařazované příspěvky, takže se na začátku května máte na co těšit.
>>
Solón
Seznam obyvatel a volby
V návaznosti na rozvoj základních registrů a oblast ochrany osobních údajů jsme pro Vás připravili nový modul Seznam obyvatel a volby, který je náhradou stávajícího modulu Evidence obyvatel. Jde o celkovou změnu konceptu vedení seznamu obyvatel pro účely samosprávy i výkonu přenesené působnosti, která reflektuje vývoj ve zmíněných oblastech.
>>
Munis
Čeká Vás korespondenční audit? Připravte se na něj s námi
V posledních době se množí případy, kdy se na obce a města obrací emailem auditoři (ať už z krajských úřadů nebo soukromí auditoři) s prosbou o zaslání podkladů pro audit korespondenčním způsobem. Lhůta pro odeslání elektronických podkladů mnohdy nebývá dlouhá, a obce či města tak na výzvu musí často reagovat (a auditorům vše zaslat) už do sedmi dní od obdržení emailu. Jak se s tímto způsobem přezkumu hospodaření co nejlépe vypořádat?
>>
Triada, spol. s r. o.
Sledujte Triadu i na Facebooku
Víte, že můžete sledovat Triadu také na Facebooku a být s námi v kontaktu i touto cestou? Upozorňujeme Vás na užitečné funkce IS Munis, na termíny pravidelných webinářů, natáčíme pro Vás videa. Věděli jste například, že pomocí Legalizace a vidimace se dají jednoduše vytvořit štítky na označování dezinfekčních lahviček? Pokud jste zvyklí Facebook používat, začněte nás sledovat a neunikne Vám žádná novinka ani významná akce. Těšíme na Vaše lajky a komentáře a budeme moc rádi za sdílení našich příspěvků – ať se rozšíří co nejdál. #jdemenatochytre #bezpecnevzdalene #spolecnetozvladneme
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.