Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 7/2019
Zpravodaj 7/2019
Odborné semináře uživatelů IS Munis aneb jednodušší, než se zdá
Zveme vás na tradiční odborný seminář uživatelů IS Munis, který pořádáme hned v 8 městech ČR, letos nově i v Plzni a Ústí nad Labem. Čeká vás pestrý program plný těch nejaktuálnějších témat. Kromě informací a novinek v IS Munis, se dozvíte např. o daňovém balíčku a jeho dopadech na jednotlivé moduly. Představíme podrobný návod, jak se připravit v Majetku na inventuru nebo co nového přináší modul Mzdy SQL. Neopomeneme vás seznámit ani se změnami v základních registrech a užitečnými funkcemi nového modulu Sledování rozpočtu.
Munis 3.31.1 – jaké novinky jsme připravili?
Vydali jsme Servisní balíček 3.31.1, který kromě jiného přináší v Elektronické spisové službě Munis ERMS zcela přepracovaný formulář pro tvorbu nových konceptů ze šablony – nyní je tvorba mnohem jednodušší a intuitivnější. Přinášíme také změny ve Fakturaci a Pokladně s ohledem na vydaný daňový balíček 2019. Přehled všech novinek naleznete na stránkách naší technické podpory.
Na úřady míří nové vydání Solóna
V pořadí druhé letošní vydání elektronické publikace Solón je opět plné nových informací a aktualit z veřejné správy. Na úřady míří Solón 2019/2 jako vždy v podobě CD, které je doprovázeno tištěnou brožurou. V ní jsou popsány všechny novinky, které Solón obsahuje, nechybí zde výčet nových a novelizovaných právních předpisů včetně krátkých anotací a uživatelé nezůstanou ochuzeni ani o oblíbené Tipy na práci s IS Munis.
>>
Solón
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.