Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 6/2022
Zpravodaj 6/2022
Už za necelý měsíc se bude v Aldisu konat 24. ročník ISSS
Elektronizace zdravotnictví, kyberbezpečnost, oblast eGovernmentu a mnohé další. O těchto tématech budou ve dnech 16. až 17. května 2022 debatovat v královéhradeckém Aldisu čeští politici s odborníky na 24. ročníku konference ISSS, jedné z největších akcí svého druhu ve střední a východní Evropě. Generálním partnerem této akce, na kterou je stále možné se registrovat, je opět Česká spořitelna. Na ISSS ale samozřejmě nebude chybět ani tradiční doprovodná výstava dalších firem.
Na některé PC kurzy zbývají poslední volná místa
Už jenom posledních pár volných míst je k dispozici na dva typy seminářů ve formě počítačových kurzů. Přihlásit se stále ještě můžete na kurz Průvodce elektronickou skartací, který se bude konat příští týden v Praze a v Brně a plně obsazený není ani seminář s názvem Mzdy – tipy, postupy a praktické ukázky, jenž se uskuteční 3. května v Praze. Pro velký zájem byl přidán další termín kurzu Ekonomika v IS Munis od A do Z, zúčastnit se ho nově můžete i 19. května. Velkou výhodou PC kurzů je, že si přednášená témata můžete prakticky vyzkoušet přímo na místě, v učebnách totiž bude mít každý účastník k dispozici vlastní počítač s demodaty IS Munis.
>>
Munis
Odborný seminář IS Munis aneb naplno a efektivně
Na konci května odstartuje v Praze série Odborných seminářů IS Munis (OSUM), tentokrát s podtitulem naplno a efektivně. Semináře by se měly uskutečnit ve všech devíti tradičních městech, po Praze zamíří OSUM na začátku června do Svitav, následovat bude Plzeň, Ústí nad Labem a Hradec Králové a na své si do začátku letních prázdnin přijdou uživatelé IS Munis i v Přerově, Jindřichově Hradci, v Brně a Novém Městě na Moravě. Jedním z hlavních témat budou zbrusu nové moduly Fakturace a Bankovní služby, novinek a informací ale bude daleko víc. Těšit se můžete i na tradiční sladké překvapení.
Ohlédnutí za 55. Dny malých obcí
Na 55. Dny malých obcí dorazila do Olomouce i Prahy řada významných představitelů veřejné správy, ať už se jednalo o ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše nebo hejtmana olomouckého kraje Josefa Suchánka. Oblíbená konference se konala na obou místech za hojné účasti starostek a starostů, kteří měli možnost nejenom vyslechnout spoustu odborných přednášek na aktuální témata, ale v přísálí se mohli setkat i s více než 30 vystavovateli. Ohlasy z konference a fotogalerie jsou k dispozici na webových stránkách denmalychobci.cz.
>>
Den malých obcí
Zlatý erb zná vítěze dalších krajských kol
Soutěž o nejlepší webové stránky obcí a měst s názvem Zlatý erb už má za sebou tři krajské ceremoniály, po kraji Vysočina byli vítězové odkryti i v Jihomoravském a Ústeckém kraji. Další krajská kola na sebe dlouho čekat nenechají, už dnes se totiž výherci vyhlašují ve Zlínském kraji a do 4. května se výsledky postupně dozví i všechny ostatní kraje. Do Zlatého erbu se letos zapojilo 242 obcí a měst a do celostátní kategorie Smart City a elektronická služba se přihlásilo celkem 111 projektů. Soutěž vyvrcholí 16. května na konferenci ISSS, kde budou ocenění vítězové celostátního kola.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.