Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 6/2021
Zpravodaj 6/2021
Každý týden jiné téma on-line kurzů
Uživatelé IS Munis se mohou těšit každý týden na jiné téma on-line kurzů. Příští týden se koná seminář Praktické rady k přípravě dokumentů pro spisovnu, na začátku května pak bude následovat Efektivní využití novinek v Rozpočtu. Velmi příjemný bonus je poté připraven pro účastníky kurzu s názvem Udělejte si pořádek ve smlouvách, získají totiž 30% slevu na pořízení modulu Evidence smluv. Další seminář bude věnován elektronickému skartačnímu řízení a v závěru května se zájemci mohou přihlásit na kurz zaměřený na Mzdy, ve kterém jim budou představeny tipy, postupy a praktické ukázky v tomto modulu. Na všechny on-line kurzy už byla spuštěna registrace.
Novinky v modulu Seznam obyvatel a volby
Hotfix 3.35.0.8, který bude kumulativně zahrnut do jarního SB 3.35.1, přináší významné novinky v modulu Seznam obyvatel a volby. Informace načítané tímto modulem ze základních registrů byly rozšířeny o datum poslední změny konkrétního referenčního údaje. Tuto informaci je nově možné zobrazit kliknutím na kterékoli pole na detailu obyvatele.
>>
Munis
Úpravy rozpočtu snadno a rychle
Potřebujete provést úpravu rozpočtu nebo rozpočtovou změnu podle vývoje hospodaření vaší obce nebo vašeho města? V polovině května bude k dispozici nová verze modulu Rozpočet, která vytváření těchto změn velmi usnadní.
>>
Munis
Do Zlatého erbu se můžete přihlásit i v průběhu května
Termín uzávěrky přihlášek do Zlatého erbu byl posunutý, a tak se do soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby můžete přihlásit až do 28. května. Stejně jako v minulých ročnících se mohou do Zlatého erbu zapojit obce a města z celé České republiky. Soutěžit se bude nejprve v krajských kolech, z nichž postoupí vítězové jednotlivých kategorií do celostátního finále. Propozice Zlatého erbu, přehled ohlášených soutěžících a informace a fotogalerie z předchozích ročníků jsou k dispozici na webových stránkách soutěže.
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.