Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 4/2019
Zpravodaj 4/2019
Pomáháme tvořit spisový řád
V rámci letošního setkání uživatelů na konferenci ISSS se opět uskuteční celá řada odborných přednášek z praxe představujících využití informačního systému Munis i související služby. Jednou z těchto služeb je tvorba spisového řádu jako stěžejní vnitřní směrnice upřesňující místní postupy úřadování, evidenci, oběh a ukládání dokumentů i ochranu osobních údajů. Služba tvorby spisového řádu bude představena jak v obecném kontextu celého procesu tvorby, tak jako případová studie realizace pro obecní úřad Domašov.
>>
Munis
ISSS 2019 startuje za pár dní
Dne 1. a 2. dubna se v Hradci Králové již po dvaadvacáté sejdou všichni, kteří v oblasti informatizace veřejné správy něco znamenají. Přední odborníci i špičky domácí politické scény. Dvoudenní program bude zaplněn nejen obvyklým maratonem přednášek, prezentací a diskusí, ale jeho součástí budou i další důležité doprovodné akce. Nestihli jste se přihlásit a rádi byste byli rovněž u toho? Ještě máte šanci, registrace na konferenci je stále možná. Těšíme se na Vás!
>>
Konference ISSS
Jarní Dny malých obcí jsou za námi
51. setkání zástupců samospráv celé České republiky, konající se vždy dvakrát ročně, se uskutečnilo 19. února v Praze a 19. března v Olomouci. Tentokrát se sešlo na 800 čelních představitelů veřejné správy. Odborníci z ministerstev poskytli aktuální informace především z oblastí rozvoje venkova, možností dotací pro obce, změn stavebního zákona, možných opatření k omezení hydrologických extrémů či financování a kontroly rozpočtů obcí. Během programu se mezi starosty a starostkami nejvíce diskutovalo o změně ve stavebním zákoně.
>>
Den malých obcí
Zlatý erb míří do finále
Vítězové krajských kol Zlatého erbu jsou kompletní. Jako poslední byly tento týden vyhlášeny výsledky v Libereckém a Moravskoslezském kraji. Soutěžící, kteří se v krajských kolech umístili na prvních místech a postoupili do celostátního finále, se konečné výsledky dozví už příští pondělí 1. dubna v Hradci Králové na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.