Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 3/2021
Zpravodaj 3/2021
Výkaznictví 2021 je k dispozici v HF 3.35.0.2
Velká aktualizace 3.35 byla v únoru doplněna několika hotfixy. Důležité jsou samozřejmě všechny doplňkové aktualizace, rádi bychom vás ale upozornili zejména na HF 3.35.0.2, který obsahuje nový modul Výkaznictví 2021. V tomto programu je k dispozici tvorba všech základních výkazů, které v tuto chvíli potřebujete, ať už se jedná o Fin 2-12M, Rozvahu, Výkaz zisků a ztrát nebo Přílohu.
>>
Munis
Nový Solón obsahuje samostatné Tipy na práci s IS Munis
Nejnovější vydání Solóna k vám míří s velmi příjemným bonusem. Kromě elektronické publikace a tištěného časopisu totiž tentokrát dostanete také samostatné 40stránkové Tipy na práci s IS Munis. Solón vám v nich mimo jiné poradí, jak na nové moduly Seznam obyvatel a volby nebo Rozpočet. První číslo Solóna toho ale samozřejmě obsahuje daleko víc.
>>
Solón
Vychází první číslo časopisu Obec a finance
Příští týden dorazí na vaše úřady letošní první číslo časopisu Obec a finance. Dozvíte se v něm spoustu nových informací z veřejné správy, připraveny jsou pro vás články, analýzy i odpovědi na dotazy z oblasti účetnictví. V tradičních rubrikách se dočtete aktuální informace z jednotlivých ministerstev. A na jaká konkrétní témata se tedy můžete těšit?
>>
Obec a finance
Evidence interních dokumentů
Každá písemná, obrazová, zvuková nebo jiná zaznamenaná informace, ať již v podobě analogové či digitální, která byla vytvořena původcem nebo byla původci doručena, musí být někde evidována. Pozorný čtenář jistě postřehl, že úvodní věta vycházela z definice dokumentu tak, jak jej v § 2 písm. e) zavádí zákon č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě. Mohli bychom ji tedy zkrátit a zároveň upřesnit tak, že každý dokument, který byl původci doručen nebo vznikl z jeho činnosti musí být evidován, pokud jej z evidence nevyjímá schválený spisový řád úřadu.
>>
ERMS Spisovna
Připravujeme pro vás nové on-line kurzy
V současné době pro vás připravujeme nové on-line kurzy, které by měly pokračovat na jaře. Témat, o které je z vaší strany zájem, je spousta. Znovu se budeme věnovat Mzdám, tento modul totiž obsahuje řadu užitečných funkcí, které vám např. významně urychlí komunikaci s Českou správou sociálního zabezpečení. On-line kurzy se budou určitě věnovat i elektronické spisové službě a rádi bychom vám také ukázali, jak pracovat komplexně a efektivně s modulem Rozpočet. Sledujte proto pozorně nabídku našich on-line kurzů a webinářů, ať už na našich webových stránkách nebo v Panelu Munis.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.