Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 2/2023
Zpravodaj 2/2023
Novinky v aktualizaci 3.39
Podobně jako každý rok k vám v lednu míří obsáhlá novoroční aktualizace, tentokrát s označením 3.39. Kromě modulu Účetnictví 2023 přináší celou řadu nových funkcí ve vybraných modulech informačního systému Munis. Detailní popis všech novinek najdete v sumarizačním dokumentu k aktualizaci a také v samostatných manuálech v jednotlivých aplikacích. Na co se tedy v aktualizaci 3.39 můžete těšit?
>>
Munis
Přihlaste se na ISSS za zvýhodněné vstupné
V polovině května se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční už 25. ročník konference ISSS. Přihlásit se na ni stále ještě můžete za zvýhodněné vstupné. „Dříve se na ISSS kladl důraz hlavně na publikaci informací ve všech sférách veřejné správy. Dnes už je to hlavně plná digitalizace procesů a interaktivní komunikace s úřady, která zjednodušuje práci jak úředníkům, tak občanům,“ popsal výkonný ředitel konference Tomáš Renčín. Mezi hlavní témata letošního ročníku ISSS budou patřit spisové služby a digitální archivy, stav a budoucnost eGovernmentu v České republice, kybernetická bezpečnost nebo vnitřní digitalizace úřadů.
>>
Konference ISSS
Nezapomeňte na odevzdání dat do ISP
Od začátku letošního roku probíhá v Informačním systému o platech sběr mzdových dat za celý rok 2022. Podklady pro ISP v sobě zahrnuje přímo modul Mzdy, takže si už pro vygenerování dat nemusíte instalovat žádný jiný speciální program. Nejzazší termín na odevzdání dat je 5. února a nutnou podmínkou pro export je ve Mzdách uzavřený měsíc prosinec. Pokud potřebujete s vygenerováním a importem dat do Informačního systému o platech pomoci, neváhejte se obrátit na svého odborného konzultanta nebo náš Helpdesk.
Jubilejní Zlatý erb se zaměřuje na open data
Soutěž Zlatý erb, která letos slaví čtvrtstoletí své existence, se tentokrát zaměřuje na open data. Novinkou letošního ročníku Zlatého erbu je, že se v něm hodnotí webové stránky všech obcí s rozšířenou působností, které se do této soutěže nemusí nijak přihlašovat. Obce se budou moci Zlatého erbu zúčastnit v případě, že o soutěž projeví zájem jejich příslušný kraj. Stejně jako v minulých letech postoupí vítězové krajských kol do celostátního kola, které se uskuteční 15. května v rámci ISSS v Hradci Králové. Kromě toho bude moci, opět v případě zájmu jednotlivých krajů, hlasovat pro nejlepší webové stránky od 15. února také veřejnost.
>>
Zlatý erb
Díky MunisCloud ušetříte čas i starost o zálohování
Víte, že můžete s informačním systémem Munis pracovat z pohodlí vašeho domova nebo z jakéhokoli jiného místa, kde jste připojeni k internetu? Přístup do všech modulů IS Munis odkudkoli vám umožňuje služba MunisCloud, která je ideální nejenom pro všechny typy úřadů, ale také pro školy a školky. Vzhledem k tomu, že se k MunisCloud dá v případě potřeby připojit například i z dovolené, je tato služba velkým přínosem jak pro externí účetní, tak pro starosty a zastupitele. V praxi se jedná o virtuální počítač na internetu, na kterém je nainstalovaný IS Munis. Velkou výhodou této služby je automatické zálohování, na které už tím pádem vůbec nemusíte myslet.
>>
MunisCloud
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.