Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 2/2022
Zpravodaj 2/2022
Novinky v aktualizaci 3.37
Na konci ledna přichází tradiční novoroční aktualizace IS Munis, která má tentokrát označení 3.37. Její součástí jsou jako obvykle hlavně ekonomické moduly napojené na účetnictví nového roku 2022 v čele s modulem Účetnictví pro tento rok. Není to však jediná novinka, která je pro vás v nové verzi IS Munis připravena.
>>
Munis
Na ISSS do konce ledna s výraznou slevou
Konferenci ISSS, která by se měla konat ve dnech 16. až 17. května 2022 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, mohou uživatelé IS Munis navštívit za velmi zvýhodněné vstupné. Pokud se na ISSS zaregistrují a provedou úhradu do 31. ledna, zaplatí oproti plnému vstupnému pouze zhruba čtvrtinu ceny. Poloviční slevu pak mohou využít také ostatní pracovníci veřejné správy či knihoven. 24. ročník ISSS přitom slibuje velmi pestrý program za přítomnosti řady zajímavých přednášejících a hostů z oblasti veřejné správy. Chybět na konferenci nebudou ani doprovodné obchodní expozice a návštěvníci se mohou těšit i na bohatý společenský program.
Blíží se termín odevzdání ISP
Do konce příštího týdne musíte do Informačního systému o platech (ISP) odevzdat data z mezd za celý rok 2021. Podklady pro ISP v sobě zahrnuje modul Mzdy, takže není potřeba pro vygenerování dat instalovat žádný jiný speciální program. Mzdy jsou už navíc plně připravené na přechod na nový rok, pokud tedy máte v prosincovém období vše zkontrolované a v pořádku, můžete už kdykoliv přejít na rok 2022. S podklady pro ISP i s přechodem na nový rok vám rádi pomohou naši odborní konzultanti nebo Helpdesk, neváhejte se proto na ně obrátit.
I letos můžete soutěžit ve Zlatém erbu
Minulý týden odstartoval 24. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby obcí a měst s názvem Zlatý erb. Pořadatelé této akce se pro rok 2022 rozhodli výrazně inovovat a zjednodušit hodnotící kritéria s důrazem na uživatelskou přívětivost a informační hodnotu pro občany. Stejně jako v předchozích letech se soutěží opět ve všech krajích České republiky. Vzhledem k tomu, že je letošní ročník zaměřen zejména na služby pro veřejnost, získal Zlatý erb 2022 přídomek „ročník služeb“. Do soutěže se můžete přihlásit až do 7. března.
>>
Zlatý erb
Nezapomeňte na nový výkaz Přehled úvěrů
Za rok 2021 se poprvé předává nový výkaz Přehled úvěrů, zápůjček a návratných finančních výpomocí přijatých od finančních institucí, jiných fyzických a právnických osob. Tento výkaz se vám objeví v modulu Výkaznictví 2021 po instalaci HF 3.36.1.5. a postup jeho tvorby je obdobný jako u ostatních ročních výkazů. Povinnost odevzdat tento výkaz přitom platí i pro ty úřady, které v současné době nemají uzavřenou žádnou smlouvu o úvěru, smlouvu o zápůjčce nebo veřejnoprávní smlouvu o poskytnutí návratné finanční výpomoci. Nezapomeňte proto tento výkaz odeslat společně s ostatními výkazy. Pokud budete chtít s jeho sestavením pomoci, kontaktujte nás.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.