Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 2/2020
Zpravodaj 2/2020
Jste připraveni na načítání eNeschopenek?
Česká správa sociálního zabezpečení zahájila 1. ledna 2020 ostrý provoz systému tzv. eNeschopenek. Elektronické zpracování neschopenek má přinést zjednodušení v předávání informací mezi nemocnými, ČSSZ, lékaři a zaměstnavateli. Pro obce a města se tak zásadně mění způsob, jak se dozví o dočasné pracovní neschopnosti svých zaměstnanců, kteří už nemusí zaměstnavateli předávat doklady týkající se nemocenské.
>>
eNeschopenka
Jak na rozpočet v roce 2020
Zpracování rozpočtu v IS Munis je od letošního roku přesunuto do samostatného modulu s názvem Rozpočet. Pro snadný začátek s tímto novým programem jsme pro vás připravili několik odpovědí na nejčastější otázky, které se práce s Rozpočtem týkají, a také jeden tip na příjemnější práci.
>>
Munis
Aktualizace 3.33 přináší spoustu novinek
Na úřady v těchto dnech dorazilo CD s pravidelnou lednovou aktualizací, která má tentokrát označení 3.33. Po nainstalování této aktualizace se dají provést všechny ekonomické převody včetně načtení počátečních stavů do modulu Účetnictví 2020. Aktualizace kromě toho přináší celou řadu novinek a změn, jaké jsou ty nejdůležitější?
>>
Munis
První číslo časopisu Obec a finance již brzy na úřadech
I v letošním roce se mohou obce a města těšit na oblíbený časopis Obec a finance a jeho pravidelnou přílohu Veřejná správa online. První číslo časopisu bude distribuováno 10. února a jako vždy bude nabité aktuálními informacemi z veřejné správy.
>>
Obec a finance
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.32.1 – část pátá
V poslední části povídání o uživatelském upgradu elektronické spisové služby Munis ERMS ve verzi 3.32.1 se soustředíme na spisy. Jejich funkce vychází zejména z ustanovení § 17 správního řádu.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.