Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 2/2019
Zpravodaj 2/2019
IS Munis pro starosty
Využití různých specializovaných nadstavbových modulů vnitřních informačních systémů měst a obcí již není jen výsadou velkých měst, ale tyto nástroje jsou úspěšně využívány i na menších městech nebo obcích všech velikostí. Různé kontrolní a manažerské funkce systémů nabývají na důležitosti zejména se vzrůstajícím množstvím úkolů, které musí samospráva plnit. Pojďme si ukázat, jaké nástroje to mohou být a jak mohou nejen zvyšovat efektivitu výkonu funkce starosty, ale též pozitivně přispívat ke zvýšení transparentnosti měst a obcí.
>>
Munis
Pražský 51. DMO za námi
Více než tři stovky starostů a starostek se sešly 19. února na 51. Dni malých obcí v Praze. Konferenci zahájila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem. Společně s předsedou SMO ČR Františkem Luklem a předsedkyní SPOV ČR Veronikou Vrecionovou pak slavnostně odstartovali již 25. ročník soutěže Vesnice roku.
>>
Den malých obcí
Upravená verze IS Munis pro přístup ke službám Základních registrů
Nainstalujte si aktualizaci IS Munis, která Vám zajistí, že v žádném případě při volání služeb ZR nedojde k vyžadování nedostupných referenčních údajů. Jde o technické omezení, které se aplikuje na všechna volání služeb ZR. Tím je zajištěno, že ze strany IS Munis (a tedy i ze strany OVM a jeho agendového informačního systému) nebudou za žádných okolností na ZR odesílány požadavky odporující nastavení v Registru práv a povinností (RPP). Takové požadavky jsou totiž na straně ISZR evidovány a nesprávné použití může být vyhodnoceno jako nadužívání osobních údajů.
>>
Munis
Solón pro Vás chystá obsáhlé Tipy na práci s IS Munis
Na začátku března k Vám zamíří první letošní vydání elektronické publikace Solón a Vy už se teď máte na co těšit. Jak se již stalo zvykem, součástí každého prvního čísla Solóna je samostatná brožura s názvem Tipy na práci s IS Munis v rozsahu 40 stran a ani letos tomu nebude jinak.
>>
Solón
S Triadou nově i na Facebooku
Rádi bychom Vám představili naše zbrusu nové facebookové stránky! Odteď s námi můžete být v kontaktu i touto cestou. Sledujte nás a neunikne Vám žádná novinka ani naše významná akce. Těšíme se na Vaše lajky a komentáře, Váš názor nás zajímá. Budeme moc rádi za sdílení našich příspěvků – ať se rozšíří co nejdál. #spoluasnadneji #Triada
>>
Facebook
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.