Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 18/2022
Zpravodaj 18/2022
PF 2023
Společnost Triada Vám přeje klidné a pokojné prožití vánočních svátků a do nového roku vše dobré Vám i Vašim blízkým, hodně zdraví a osobních i pracovních úspěchů. Velmi si vážíme toho, že s Vámi spolupracujeme a společně jsme zvládli další nelehký rok. Za Vaši dosavadní přízeň Vám moc děkujeme a těšíme se na to, že se s Vámi budeme společně setkávat i v příštím roce.
Přechod na nový rok
Pro bezproblémový přechod na nový rok 2023 jsme pro Vás připravili podrobný návod, který obsahuje i časový harmonogram převodu jednotlivých modulů IS Munis. Některé programy, jako je spisová služba, si můžete převést již nyní, část z nich se převádí ihned po novém roce, jiné jsou vázány na zapsání poslední účetní operace roku 2022 a zbytek se převádí až po provedení aktualizace 3.39. Celý návod si proto pečlivě prostudujte a zkontrolujte si také, zda máte IS Munis ve verzi 3.38.1, která je podmínkou přechodu na nový rok. Před vlastním převodem modulů si ještě nezapomeňte zazálohovat svoje data. Pokud budete chtít s přechodem či aktualizací pomoci, neváhejte se obrátit na svého konzultanta nebo náš Helpdesk.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.