Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 16/2021
Zpravodaj 16/2021
Připravte se na nový rok se servisním balíčkem 3.36.1
Právě vychází aktualizace 3.36.1, která v první řadě připravuje IS Munis na přechod na nový rok. Pokud tedy pracujete s moduly, které se vážou na roční období, jako jsou Pokladna, Poplatky, Komunální odpad, Fakturace, Evidence smluv a Elektronická spisová služba Munis ERMS, neměli byste s její instalací otálet. Aktualizace navíc obsahuje také celou řadu různých vylepšení a novinek, které si zde stručně představíme. Detailně jsou pak popsány v jednotlivých návodech konkrétních modulů IS Munis.
>>
Munis
Odborný seminář uživatelů IS Munis tentokrát i s on-line bonusem
Tento týden se v pražském hotelu Olšanka uskutečnil první podzimní Odborný seminář uživatelů IS Munis, na kterém zazněly všechny novinky a změny, které byste s ohledem na aktuálně platnou legislativu měli vzít v potaz a zapracovat je do svých úředních postupů a praxe. Seminář objede celkem devět měst v průběhu čtyř týdnů, během nichž se ještě může upřesnit řada legislativních procesů. Proto jsme se rozhodli všem účastníkům semináře přidat ještě bonus v podobě kratšího navazujícího on-line vysílání, které proběhne v polovině prosince. Na něm upřesníme a shrneme ty nejaktuálnější novinky, abyste byli plně a správně připraveni na začátek roku 2022.
>>
Munis
Vše potřebné pro výběr poplatku za komunální odpad se speciální slevou
Poplatek za komunální odpad můžete snadno a efektivně spravovat prostřednictvím modulů IS Munis. Modul Komunální odpad nabízí široké využití různých variant výběru poplatku a modul Poplatky pak správu předpisů včetně splátek. Oba tyto programy se dají propojit s moduly Pokladna, Bankovní služby a Platební karty, takže je možné zohlednit jakékoli typy plateb občanů. Pokud některý z uvedených modulů ještě nemáte, můžete si ho nyní pořídit se speciální 50% slevou. Neváhejte se tedy obrátit na svého konzultanta případně náš Helpdesk, abyste se dozvěděli, jak výběr poplatku za komunální odpad v IS Munis funguje a co všechno se dá v jednotlivých programech nastavit tak, aby pro vás správa agendy komunálního odpadu byla co možná nejjednodušší.
55. Dny malých obcí nabídnou pestrý a bohatý program
55. Dnů malých obcí, které se uskuteční v březnu příštího roku v Praze a v Olomouci, se zúčastní jako vždy zástupci mnoha ministerstev a institucí veřejné správy. Ministerstvo pro místní rozvoj představí aktuální možnosti podpory obcí z evropských i národních fondů a neopomene ani nový ročník soutěže Vesnice roku. Financování obcí či možným změnám v rozpočtovém určení daní se bude věnovat Ministerstvo financí, odpadovému hospodářství a boji proti suchu zase Ministerstvo životního prostředí. Starostové a starostky se mohou těšit i na praktické poznatky Odboru dozoru a kontroly Ministerstva vnitra. Ze strany Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže by pak měly zaznít informace týkající se zadávání veřejných zakázek.
ISSS 2022 už zná svůj termín
24. ročník konference ISSS už zná svůj termín. Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové bude tuto významnou akci hostit 15.–17. května 2022 a pořadatelé pevně věří, že se tentokrát budou moci všichni účastníci, přednášející, hosté i firmy sejít v tradičnějším termínu, než tomu bylo v letošním roce. Program ISSS 2022 bude reagovat nejenom na aktuální trendy digitalizace veřejné správy, ale i na další plánované kroky v této oblasti. Na konferenci se jako vždy sejdou ti nejvýznamnější představitelé veřejné správy a chybět na ní nebude ani výstavní expozice firem a organizací. Další informace o ISSS včetně ohlédnutí za posledním ročníkem najdete na webových stránkách konference.
>>
Konference ISSS
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.