Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 16/2020
Zpravodaj 16/2020
Soutěž pro uživatele IS Munis prodloužena
Soutěž Léto 2020, která měla skončit tento týden, je prodloužena až do 30. listopadu. I nadále tak máte možnost zasoutěžit si o notebook Lenovo, fitness hodinky Garmin a stolní mixér. Do slosování o tyto krásné ceny budete zařazeni v případě, že vyplníte anketní lístek na adrese www.munis.cz/leto2020. Podmínkou pro udělení první ceny je účast na konferenci „Digitalizujeme ISSS 2020“, která se uskuteční v průběhu října a listopadu v online podobě.

Svou účast na konferenci doloží soutěžící zadáním kódů, které se budou objevovat v průběhu jednotlivých online přenosů konference. Do slosování o první cenu budou zařazeni ti účastníci, kteří správně vyplní alespoň 50 % zveřejněných kódů. Konkrétní termíny přenosů se účastníci dozví z harmonogramu, který bude zveřejněn na adrese isss.cz a dále o nich budou informování e-mailem vždy alespoň jeden den před vysíláním.

Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.