Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 15/2020
Zpravodaj 15/2020
Jsme stále s Vámi
Společnost Triada Vám i v současné složité situaci zůstává plně k dispozici a veškeré svoje služby nabízí ve standardním rozsahu, aby na Vašich úřadech mohl IS Munis plnohodnotně fungovat. Vaše požadavky se vždy snažíme řešit způsobem, který Vám co nejvíce vyhovuje. Proto momentálně nedochází z naší strany k žádným omezením v konzultacích a servisu, které probíhají přímo u Vás, v místě zákazníka (za dodržení veškerých platných hygienických předpisů). K dispozici jsme Vám samozřejmě také prostřednictvím vzdáleného přístupu. Jsme stále s Vámi. Společně to zvládneme.
>>
Triada, spol. s r. o.
Digitalizujeme Česko, digitalizujeme ISSS
V současné době zásadně ovlivněné koronavirovou pandemií jsme se rozhodli uspořádat konferenci ISSS, místo 18. a 19. října v královéhradeckém Aldisu, v poněkud odlišné a modernější online podobě. Vycházíme tak vstříc veškerým doporučením Ministerstva zdravotnictví, Vlády ČR a krizového štábu. Současná situace je pro nás velkou výzvou k tomu, abychom uvedli do praxe veškeré možnosti, které moderní elektronická komunikace nabízí.
>>
Konference ISSS
Soutěž Léto 2020 se blíží do finále
Už jenom týden zbývá do konce soutěže Léto 2020, a Vy tak máte poslední možnost zasoutěžit si o notebook Lenovo, fitness hodinky Garmin a stolní mixér. Do slosování o tyto krásné ceny se dostanete v případě, že do 15. října vyplníte anketní lístek na adrese www.munis.cz/leto2020. Podmínkou pro udělení první ceny je účast na konferenci ISSS 2020, která se nakonec uskuteční v online podobě, a bude tím pádem dostupná pro daleko širší okruh zájemců. U výherce první ceny bude jeho účast na konferenci ISSS ověřena zadáním kódů, které se budou objevovat v průběhu online přenosů. Kompletní pravidla soutěže Léto 2020 jsou k dispozici na webových stránkách soutěže.
>>
Konference ISSS
Nový Solón již brzy na Vašich úřadech
Na Vaše úřady míří čtvrté letošní vydání Solóna. Těšit se můžete na novinky z veřejné správy, aktuální přehled dotačních příležitostí, informace k účtování obcí a příspěvkových organizací a samozřejmě také na zbrusu nové Tipy na práci s IS Munis. Solón 2020/4 by k Vám měl dorazit každým dnem, co konkrétně v něm tedy najdete?
>>
Solón
Odměna člena volební komise
Víte, jak správně nastavit výplatu odměny člena volební komise, jaké odvody se odměn týkají a co se děje v případě, že částka odměny překročí 3000 Kč? V souvislosti s volbami do krajských zastupitelstev a s volbami do Senátu jsme pro Vás připravili metodický pokyn, ve kterém najdete odpovědi na všechny tyto otázky. Postup pro výplatu odměny člena volební komise se týká jak nových Mezd SQL, tak i původního programu Mzdy Access.
>>
Munis
Aktualizace 3.34.1 aneb technologická inovace
Během měsíce října bude uvolněna nová aktualizace informačního systému Munis, která v sobě obsahuje významnou technologickou inovaci. Po více než deseti letech přecházíme na nové výkonnější a bezpečnější dokumentové úložiště. Pro běžné uživatele je tato změna téměř neviditelná, protože z hlediska uživatelského prostředí a rozhraní se nic nemění. Ale na pozadí se dokumenty, ať již spravované jen čistě spisovou službou, nebo primárně vytvářené v různých modulech jako jsou Poplatky, Fakturace, Výkaznictví či Výkazy DPH, Matrika apod., budou ukládat rychleji a hlavně bezpečněji.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.