Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 14/2020
Zpravodaj 14/2020
Delegace Senátu Parlamentu ČR na Tchaj-wan se zúčastnil i jednatel společnosti Triada Tomáš Renčín
Delegace Senátu Parlamentu ČR na Tchaj-wan, která se uskutečnila ve dnech 29. srpna až 5. září a byla doprovázena desítkami podnikatelů z různých oblastí ekonomiky, se zúčastnil také jednatel společnosti Triada a ředitel konference ISSS/V4DIS Tomáš Renčín. V rámci sedmidenního programu mise došlo k celé řadě setkání a jednání, které mohou být velice zajímavé a přínosné pro spolupráci obou zemí v oblasti informatizace veřejné správy a při dalším rozvoji digitalizace společnosti.
>>
Triada, spol. s r. o.
Přípravu voleb zjednoduší modul Seznam obyvatel a volby
Nový modul Seznam obyvatel a volby je postaven na striktním čerpání dat ze základních registrů, čímž udržuje data o obyvatelích s trvalým bydlištěm na území obce stále aktuální a přesná. Modul slouží pro dva základní účely. Prvním je čerpání informací ze základního registru obyvatel, informačního systému evidence obyvatel a informačního systému cizinců za účelem výkonu místní samosprávy i přenesené státní správy podle zákona o obcích, ke kterému přidává řadu speciálních pohledů, výběru, přehledů a statistik. Druhým účelem je pak vedení stálého seznamu voličů a příprava výpisu z tohoto seznamu pro volby.
>>
Munis
V říjnu se uskuteční semináře zaměřené na ekonomiku a DPH v IS Munis
Víte, jaké všechny ekonomické agendy se dají vést v IS Munis a jak funguje propojení jednotlivých ekonomických modulů? Umíte správně sestavit a zkontrolovat účetní výkazy? Chcete se zdokonalit ve vedení DPH v IS Munis a dozvědět se, jak se kromě daňového přiznání a kontrolního hlášení vytváří např. také záznamní povinnost? Přihlaste se na naše PC kurzy, které se budou v říjnu a na začátku listopadu věnovat právě ekonomické problematice v IS Munis. Semináře se budou konat v Brně a v Praze a na všechny termíny ještě zbývají volná místa.
>>
Munis
Vychází čtvrté číslo časopisu Obec a finance
Během příštího týdne dorazí na Vaše úřady nové číslo časopisu Obec a finance. Čtvrté vydání letošního roku se mimo jiné věnuje dvacátému výročí činnosti krajské samosprávy a v souvislosti s tímto tématem přináší rozhovor s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem, který je pověřen vedením Asociace krajů. Vzhledem k tomu, že se blíží krajské volby, najdete v časopise vizitky všech krajů, jejich charakteristiku a základní údaje a také článek s rozborem hospodaření krajů za poslední roky a výhled na rok 2020. To ale není zdaleka všechno…
>>
Obec a finance
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.