Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 14/2019
Zpravodaj 14/2019
Na koho se můžete těšit na 52. Dnech malých obcí?
Sestava přednášejících na 52. Dnech malých obcí, které se budou konat nejprve v úterý 5. listopadu v Praze a poté 14. listopadu v Olomouci, je opravdu reprezentativní. Dny malých obcí bude na obou místech opět moderovat Jan Pokorný z Českého rozhlasu a mezi hlavní řečníky bude v Praze patřit ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a její náměstek pro řízení sekce regionálního rozvoje David Koppitz.
>>
Den malých obcí
Odborný seminář Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů opět s naší účastí
Společnost Triada nebude ani tentokrát chybět na tradičním podzimním semináři Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů (STMOÚ), který se koná ve dnech 13.–15. října ve Frymburku. Účastníci semináře se tak budou moci přímo na místě, na stánku společnosti Triada, seznámit jak s kompletní nabídkou modulů IS Munis, tak s novinkami a aktuálním výhledem v oblasti rozvoje a dalšího rozšiřování IS Munis.
>>
Triada, spol. s r. o.
Na úřady míří podzimní vydání Solóna
V nejbližších dnech dorazí na obce a města nejnovější vydání Solóna a jako vždy bude nabité novinkami a aktualitami z veřejné správy, přehledem aktuální legislativy či nových dotačních titulů.
>>
Solón
Jdeme na to chytře s novými semináři uživatelů IS Munis
V listopadu odstartuje další kolo tradičních odborných seminářů uživatelů IS Munis, tentokrát s podtitulem „jdeme na to chytře“. K osmi městům, ve kterých se semináře uskutečnily na jaře, přibyde nově ještě Jindřichův Hradec.
>>
Munis
Konference Daně & účetnictví v praxi se setkala s pozitivním ohlasem
Na sedm desítek zástupců obcí se zúčastnilo prvního ročníku odborné konference Daně & účetnictví v praxi 24. září v Praze. Získali tak teoretické i praktické aktuální informace zaměřené především na dopady daňového balíčku 2019, majetek a inventarizaci v účetnictví či rozpočtový proces v prostředí obcí. Během programu se účastníci nejvíce zajímali o problematiku DPH.
>>
Den malých obcí
Skončilo přechodné období týkající se DPH
Minulý týden skončilo přechodné období posouvající platnost některých ustanovení zákona č. 80/2019 Sb. z 1. 4. 2019 na 1. 10. 2019. Máte vše v modulech Pokladna a Fakturace nastaveno správně?
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.