Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 13/2021
Zpravodaj 13/2021
Konference ISSS 2021 odstartuje v Hradci Králové už příští pondělí
Konference ISSS 2021 je na spadnutí, 23. ročník této populární akce se uskuteční v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové už příští týden. Během pondělí a úterý nabídne konference všem účastníkům bohatý a atraktivní program zaměřený na aktuální trendy v oblasti e-governmentu a digitalizace. Po roce a půl se na tradičním místě sejdou nejvýznamnější osobnosti z oblasti veřejné správy a jak v průběhu slavnostního zahájení, tak i v rámci jednotlivých programových bloků, lze očekávat jejich zajímavé výměny názorů a představení záměrů a strategií pro další volební období. Na konferenci ISSS 2021 budou dodržena všechna aktuálně platná opatření týkající se Covid-19. Pořadatelé udělají maximum pro to, aby se v Kongresovém centru Aldis cítili návštěvníci bezpečně, a mohli si tak program konference i všechna společná setkání vychutnat na maximum.
Po Praze přivítá Den malých obcí i Olomouc
54. Dny malých obcí míří po Praze i do Olomouce, tato odborná konference určená starostkám, starostům a ostatním zástupcům nejen malých obcí se bude na Moravě konat 23. září. Na Dnech malých obcí vystoupí zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva životního prostředí, Ministerstva financí, Ministerstva vnitra či Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a účastníci se mohou těšit na zajímavý program plný aktuálních témat. Moderátorem konference bude stejně jako v Praze Jan Pokorný z Českého rozhlasu. Návštěvníci samozřejmě nezůstanou ochuzeni ani o tradiční doprovodnou výstavu firem. Registrace do Olomouce je stále ještě možná a společně s podrobným programem se nachází na oficiálních stránkách DMO.
Oblíbené PC kurzy jsou zpět
Na podzim pro vás chystáme sérii mnoha počítačových kurzů, kterých se můžete zúčastnit buď v Praze nebo v Brně. Nabídka témat je velmi pestrá, a tak se na PC kurzech dozvíte mimo jiné tipy a triky na práci s modulem Mzdy, představena vám bude „Ekonomika v IS Munis od A do Z“ a chybět nebudou ani kurzy zaměřené na spisovou službu Munis ERMS a na to, jak správně připravit dokumenty pro spisovnu. Kapacita všech počítačových kurzů je velmi omezená, protože se vám na nich chceme věnovat co možná nejvíc individuálně, s přihláškou na jednotlivé termíny proto neotálejte.
Na ISSS 2021 zazní zajímavá témata i v Expozici Triada
Účastníci ISSS 2021 budou moci jednotlivé programové bloky navštívit nejenom ve všech sálech Kongresového centra Aldis, zavítat mohou navíc také do Expozice Triada, ve které zazní řada přednášek určených zejména pro uživatele IS Munis. Vybírat bude určitě z čeho, protože zajímavých témat bude spousta – ať už se jedná o „Komunální odpad a jeho vazby“, „Tvorbu spisových řádů“ nebo přednášky s názvy „IS Munis a DEPO“ a „Vazba na sbírku právních předpisů územních samosprávných celků“. Konkrétní časy jednotlivých příspěvků v Expozici Triada jsou součástí programu ISSS 2021.
>>
Konference ISSS
Modul Evidence hřbitova je možné propojit s mapou hřbitova
Víte, že modul Evidence hřbitova je možné rozšířit o mapu hřbitova? Díky tomu si můžete jednoduše zobrazit vybrané hrobové místo ze svého modulu na plánku celého hřbitova. Z mapy hřbitova pak lze naopak velmi rychle zjistit např. nájemce hrobového místa či aktuální přehled uložení. Na plánku hřbitova je navíc na první pohled patrné, která hrobová místa jsou momentálně volná. Mapa hřbitova se sestavuje pro každého zákazníka individuálně, na základě dodané digitální mapy nebo skenu papírového podkladu. Pokud byste o ni měli zájem, neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce nebo náš Helpdesk.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.