Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 13/2020
Zpravodaj 13/2020
Soutěž Léto 2020 stále trvá
Prázdniny se sice pomalu chýlí ke konci, ale soutěž Léto 2020 zdaleka nekončí, a Vy tak máte až do 15. října možnost zasoutěžit si o notebook Lenovo, fitness hodinky Garmin a stolní mixér. Do slosování o tyto krásné ceny se dostanete v případě, že vyplníte anketní lístek na adrese www.munis.cz/leto2020. Podmínkou pro udělení první ceny je účast na konferenci ISSS 2020 – Nové perspektivy, která se uskuteční 18. a 19. října v Hradci Králové.
Oblíbené PC kurzy jsou zpět
Od září se budou v Praze a v Brně opět konat oblíbené PC kurzy a rozhodně bude z čeho vybírat. Série kurzů odstartuje Mzdami SQL, které pro Vás nabízíme hned ve dvou variantách – pro začátečníky i pokročilé. Přihlásit se dále můžete na kurzy týkající se Elektronické spisové služby Munis ERMS (opět v obou zmíněných variantách) a samostatně také na kurz věnovaný spisovně. Neméně zajímavá budou i školení zaměřená na problematiku DPH. V říjnu se pak k těmto počítačovým kurzům přidá ještě Ekonomika v IS Munis od A do Z. Registrujte se včas, počet míst je omezen.
V modulu Rozpočet můžete nově sestavit návrh rozpočtu
Samostatný modul Rozpočet ISM, který je k dispozici od začátku letošního roku, prochází neustálým vývojem a od svého vzniku nabídl uživatelům IS Munis celou řadu užitečných vylepšení. V průběhu září bude uvolněna nová verze tohoto programu, na kterou se můžete těšit obzvlášť, bude totiž obsahovat zcela novou a velmi příjemnou funkci – možnost sestavení návrhů rozpočtu.
>>
Munis
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.34 – třetí část
V rámci pololetní aktualizace 3.34 jsme Vám přinesli druhou porci novinek a vylepšení elektronické spisové služby Munis ERMS, která má za cíl zvýšit uživatelský komfort práce s tímto modulem. V druhé části popisu těchto novinek jsme si ukázali vylepšení týkající se práce s přijatým dokumentem. A dnes se posuneme do tvorby konceptů.
>>
ERMS Spisovna
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.