Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 11/2023
Zpravodaj 11/2023
Letní soutěž s Triadou stále trvá
Prázdniny jsou ve své polovině a s nimi i letní soutěž s Triadou. Děkujeme za všechny fotografie, které jste doposud vložili na Facebookovou stránku Triada. Pokud zároveň sledujete náš Facebookový profil, budete na začátku září zařazeni do slosování o cestovní kávovar na kapsle. Na přidání fotek mají ale do té doby stále čas i ti z vás, kteří se na dovolenou teprve chystají. Fotografii ze svých cest nebo zajímavých akcí totiž můžete na Facebook – do komentáře pod příspěvek o letní soutěži s Triadou – vkládat až do konce srpna.
>>
Na vaše úřady doputoval nový Solón
Na přelomu července a srpna na vaše úřady doputovalo nejnovější vydání Solóna. Kromě aktuálních informací z veřejné správy, nových a novelizovaných právních předpisů či metodických pokynů v něm ani tentokrát nechybí tradiční Tipy na práci s IS Munis. Ve třetím vydání letošního roku jsou věnovány modulům ERMS, Evidence smluv, Komunální odpad, Poplatky a Účetnictví. Těšit se můžete i na zajímavé příspěvky ze sociálních sítí nebo anketu s některými z vás – na ryze letní téma.
>>
Solón
Malé změny velkého dopadu
Na začátku července nabyly účinnosti hned dva nové předpisy týkající se spisové služby. Oba ji výrazným způsobem posouvají dál v její současné stěžejní funkci, kterou je podpora vnitřní elektronizace úřadů a úřadování. Elektronická spisová služba už nějakou dobu není jen nástroj formálního zajištění evidence dokumentů, ale je to efektivní prostředek pro správu dokumentů, jejich vyhledávání a zajištění dlouhodobé důvěryhodnosti elektronických dokumentů. To vše mohou soukromé subjekty veřejnoprávním původcům jen závidět.
>>
ERMS Spisovna
Díky OSUM má náskok více než 300 uživatelů IS Munis
Odborný seminář uživatelů IS Munis (OSUM) s poditulem „Ať máte náskok“ se před prázdninami setkal s velmi pozitivní odezvou. V osmi městech po celé České republice ho navštívilo téměř 230 účastníků a velký zájem byl také o jeho online podobu, kterou doposud zhlédlo dalších 80 osob. Kromě praktických ukázek postupů a práce s informačním systémem Munis shrnuly semináře všechny legislativní novinky a nabídly výklad nejdůležitějších plánovaných změn. Tématem číslo jedna byly velkoobjemové datové zprávy a nové moduly – Fakturace ASM a Bankovní služby ASM. V obdobném duchu bude OSUM pokračovat na podzim.
OSUM
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.