Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 10/2023
Zpravodaj 10/2023
Aktualizace 3.40 významně rozšiřuje funkce IS Munis
Vstup do druhé poloviny roku, který je shodný se začátkem velkých letních prázdnin, je již tradičně spojený s pololetní aktualizaci IS Munis – ta letošní má označení 3.40. Kromě toho, že rozšiřuje funkce modulů IS Munis, souhrnně doplňuje všechny případné chybějící aktualizační balíčky za uplynulé pololetí. I proto byste s její instalací neměli příliš otálet. Novinky, které aktualizace přináší, se navíc týkají všech modulů IS Munis.
>>
Munis
Zapojte se do letní soutěže s Triadou
Léto je v plném proudu, někteří z vás už mají po dovolené, jiní ji teprve nedočkavě vyhlížíte. O fotografie ze svých cest nebo zajímavých akcí, které jste navštívili, se můžete podělit na Facebookové stránce Triada i s námi. Ve speciální letní soutěži díky tomu navíc můžete vyhrát cestovní kávovar na kapsle. K tomu, abyste byli do losování zařazeni, stačí začít sledovat naši Facebookovou stránku a vložit na ni do konce srpna vaši fotografii – do komentáře pod příspěvek o letní soutěži s Triadou.
>>
I letos je nutné odevzdat v pololetí data do ISP
Také letos v pololetí máte povinnost odevzdat mzdová data do Informačního systému o platech (ISP). Sběr dat za 1. pololetí 2023 probíhá na webových stránkách Ministerstva financí od 1. července. Podklady pro ISP najdete přímo v modulu Mzdy, a tak si nemusíte k vygenerování dat instalovat žádný další speciální program. Nutnou podmínkou pro správný export je uzavřený měsíc červen. Pokud potřebujete s nastavením a vygenerováním ISP pomoci, neváhejte se obrátit na svého odborného konzultanta nebo náš Helpdesk. Nejzazší termín na odevzdání dat je 5. srpna.
ISP
Soft-PC
On-line OSUM je možné zhlédnout také zpětně
Odborný seminář uživatelů IS Munis (OSUM) navštívil v průběhu května a června celkem osm měst napříč celou Českou republikou. Těsně před prázdninami se ještě uskutečnila jeho on-line varianta, na kterou se vás přihlásilo více než šedesát. Pokud jste z nějakého důvodu nestihli on-line verzi sledovat 27. června, kdy se vysílala živě, nic se neděje. Až do konce července se na ni totiž můžete podívat zpětně, ať máte také náskok. K dispozici je pro vás v Helpdesku v sekci „Materiály k seminářům“.
Víte, že s IS Munis můžete pracovat i na dálku?
Potřebujete pracovat s IS Munis vzdáleně a připojit se k němu v případě potřeby například i z dovolené? Pomoci vám může služba MunisCloud, která umožňuje přístup k IS Munis odkudkoli 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Pracovat tak můžete z domu, ze své chalupy nebo třeba ze zahraničí. MunisCloud ale oceníte nejenom o prázdninách, pokud totiž na úřadě, ve škole či školce fungujete jako externí účetní, je právě tato služba pro vaši práci s IS Munis naprosto ideální. S MunisCloud se navíc už nemusíte starat o pravidelné zálohování, vše totiž funguje zcela automaticky.
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.