Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 10/2019
Zpravodaj 10/2019
DMO – Daně & účetnictví v praxi do konce července za zvýhodněnou cenu!
Nenechte si ujít první ročník odborné konference Daně & účetnictví v praxi, která se bude konat 24. září 2019 v Praze a 26. září 2019 v Olomouci. Ještě stále máte možnost se na akci přihlásit za zvýhodněnou cenu a to do 31. července. Čeká vás program zaměřený na aktuální témata pro obce a města. Přednášet budou odborníci na daná témata a důraz bude kladen především na propojení teorie s praxí tak, aby si každý účastník odnesl maximum informací, které může ihned použít při své každodenní činnosti na obecních a městských úřadech. Podrobnosti včetně programu a registračního formuláře najdete na našich webových stránkách.
>>
Den malých obcí
Monitor insolvencí nabízí nová propojení na další moduly
Informační systém Munis byl před časem rozšířen o modul Monitor insolvencí, který obcím umožňuje vyhledávat v insolvenčním rejstříku z ověřených zdrojů a hlídat insolvence pro zadané pohledávky včetně následných e-mailových notifikací. Jeho významným přínosem je také přímá vazba na další moduly IS Munis.
>>
Munis
Červnové semináře uživatelů IS Munis se setkaly s pozitivním ohlasem
V průběhu června se napříč celou Českou republikou uskutečnilo celkem osm seminářů uživatelů IS Munis s podtitulem Jednodušší než se zdá. Na semináře zavítalo téměř 300 pracovníků obcí a měst, pro které byl připravený bohatý program zaměřený na práci s informačním systémem IS Munis a novinky v jeho modulech.
>>
Munis
Na úřady míří nový Solón
Na obce a města dorazí v nejbližších dnech nejnovější vydání Solóna, které jako vždy obsahuje spoustu novinek a aktualit z veřejné správy. Co všechno v třetím vydání Solóna najdete a na jaké Tipy na práci s IS Munis se můžete těšit?
>>
Solón
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.