Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 1/2019
Zpravodaj 1/2019
Úvodem
Dostává se k Vám první číslo zbrusu nového Zpravodaje, který se společnost Triada rozhodla od února 2019 vydávat pravidelně, vždy dvakrát měsíčně. Rádi bychom Vás informovali o novinkách v Informačním systému Munis, v Solónovi a časopisu Obec a finance i o všech významných akcích, které pořádáme. Vybírat pro Vás budeme informace tak, aby Vám nic podstatného neuniklo. Věříme, že tento pravidelný Zpravodaj přispěje k Vaší pohodlnější práci s IS Munis a usnadní Vám orientaci v mnoha problémech.
Chceme jediné – abyste s naším novým Zpravodajem byli vždy v obraze.
Jak potvrdit kontrolu oprávnění AIS k přístupu do základních registrů?
Pro uživatele IS Munis jsme připravili metodický návod, který krok za krokem provádí potvrzením kontroly oprávnění AIS v aplikaci RAZR, jak požaduje MV ČR.
>>
Munis
Dny malých obcí
Nenechte si ujít 51. Dny malých obcí, naši tradiční odbornou konferenci určenou starostkám, starostům a ostatním zástupcům nejen malých obcí. Těšit se můžete na aktuální informace z oblasti rozvoje venkova, dotační politiky nebo financování. Jako vždy se seznámíte i s nejnovějšími problémy z veřejné správy a jejich řešeními. Součástí programu bude také výměna zkušeností a diskuze s předními odborníky ve veřejné správě. Již 19. února 2019 v Praze a 19. března 2019 v Olomouci.
>>
Den malých obcí
Konference ISSS/V4DIS
Srdečně Vás zveme na renomovanou mezinárodní konferenci ISSS/V4DIS 1. a 2. dubna 2019 do Hradce Králové, kterou letos pořádáme již po dvaadvacáté. Čeká Vás pestrý program, zaměřený na široké spektrum témat souvisejících s informatizací veřejné správy, diskuzi a další důležité doprovodné akce. Těšit se můžete i na vystoupení celé řady špiček domácí politické scény včetně premiéra Andreje Babiše, místopředsedy vlády a ministra vnitra Jana Hamáčka, vládního zmocněnce pro IT a digitalizaci Vladimíra Dzurilly či komisařky Evropské komise pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví Věry Jourové.
>>
Konference ISSS
Časopis Obec a finance 1/2019
Právě vydáváme první letošní číslo časopisu „Obec & finance,“ které přináší rozsáhlý rozbor rozpočtového hodpodaření obcí včetně prognózy na rok 2019 nebo odborné příspěvky na aktuální téma hospodaření s vodou. Samostatná příloha pak nabízí neotřelý pohled Michala Rady na schválenou vládní koncepci „Digitální Česko“ nebo obsáhlý rozhovor s jedním z tvůrců návrhu zákona o právu na digitální služby Zdeňkem Zajíčkem.
>>
Obec a finance
Kopie rozpočtu z minulého roku v Účetnictví 2019
Usnadněte si zadávání schváleného rozpočtu pro rok 2019 a využijte jednu z novinek aktualizace 3.31. V modulu Účetnictví 2019 nově naleznete kopii rozpočtu z minulého roku (menu Rozpočet/Hromadné zadání SR).
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.